26.11.2019
Představenstvo společnosti Technické služby města Liberce a.s. (TSML) velmi rezolutně odmítá tvrzení zveřejněná na portále www.nasliberec.cz ve svém článku vydaném dne 25.11.2019 pod názvem…
více...
Proběhla dobrovolnická akce „Ukliďme Česko“

Ve spolupráci se Statutárním městem Liberec se pracovníci TSML a.s. zúčastnili dobrovolnické akce „Ukliďme Česko“, která probíhala na celém území České republiky. V Liberci se akce zúčastnilo celkem kolem pětiset dobrovolníků, kteří se snažili vyčistit město od černých skládek a dalšího nepořádku.

Pracovníci TSML a.s. měli na starosti úklid lesoparku Pekárkova, jenž se nachází v blízkosti Liberecké přehrady a je velmi frekventovaným místem pro pěší. Uklidili dvě černé skládky, odvezli více než jednu tunu tuhého komunálního odpadu a do sběrného dvora jeli s multikárou celkem třikrát. Pytle nejvíce zaplnily pet lahve, obaly od potravin, pneumatiky, staré oblečení, ale také 20litrový kanystr s vyjetým olejem, který pracovníci odevzdali společnosti .A.S.A. k likvidaci nebezpečného odpadu.

„Akce měla velmi pozitivní ohlas u kolemjdoucích a místních, kteří se do lesoparku v sobotu vydali na procházku. Rádi bychom se akce zúčastnili i v dalším roce,“ podotkl nakonec manažer veřejné zeleně Ing. Mihule, který se akce také zúčastnil.

ZODPOVĚDNÁ OSOBA
Alžběta Folprechtová
Vztahy s veřejností
tel.: 604 299 507
email: folprechtova@tsml.cz
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Další novinky, které by Vás mohly zajímat