26.11.2019
Představenstvo společnosti Technické služby města Liberce a.s. (TSML) velmi rezolutně odmítá tvrzení zveřejněná na portále www.nasliberec.cz ve svém článku vydaném dne 25.11.2019 pod názvem…
více...
Společenské setkání zaměstnanců

V pátek 13.4.2018 proběhlo společenské setkání zaměstnanců TSML v sále MCU Koloseum. Kromě samotných zaměstnanců společnosti, přijali pozvání členové představenstva, dozorčí rady a také bývalí dlouholetí pracovníci společnosti, kteří jsou v současné době již v důchodu.

Na úvod poděkoval výkonný ředitel společnosti Ing. Petr Šimoník všem zaměstnancům za jejich práci za předchozí rok, zhodnotil činnosti společnosti za rok 2017 a zároveň popsal vize společnosti na stávající rok 2018. Následovalo krátké vystoupení předsedy představenstva, p. Ing. Milana Porše, který taktéž poděkoval všem pracovníkům TSML za jejich odvedenou práci v loňském roce.

Součástí programu bylo i předání ocenění některým dlouholetým pracovníkům TSML za kvalitní práci, kterou vykonali pro dobré jméno TSML, z rukou výkonného ředitele. Do zavedené Síně slávy pracovníků TSML byl za potlesku přítomných uveden dlouholetý zaměstnanec pan Zdeněk Šimera.

 

Následovala volná a příjemná zábava včetně tance za doprovodu hudební skupiny W-music.

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Další novinky, které by Vás mohly zajímat