26.11.2019
Představenstvo společnosti Technické služby města Liberce a.s. (TSML) velmi rezolutně odmítá tvrzení zveřejněná na portále www.nasliberec.cz ve svém článku vydaném dne 25.11.2019 pod názvem…
více...
Technické služby mají nového výkonného ředitele

Novým výkonným ředitelem Technických služeb města Liberce a.s. se stal Ing. Petr Šimoník, který byl do funkce jmenován dne 23. 9. 2016.

O jeho zvolení do funkce rozhodovala výběrová komise sestavená z členů představenstva a zástupců Rady města Liberec na základě výběrového řízení, do kterého se přihlásilo 7 uchazečů.  

Ing. Petr Šimoník má dlouholeté zkušenosti s řízením firem, jako výkonný ředitel i předseda představenstva. Posledních 10 let pracoval ve skupině MVV Energie CZ právě ve funkci předsedy představenstva společností TERMO Děčín a.s. a ENERGIE Holding a.s., kde byl zodpovědný za strategický rozvoj, provoz a technické řízení těchto společností.

„Ve své práci kladu důraz na týmovou spolupráci všech vedoucích pracovníků podle společně dohodnutých pravidel, která povedou k uspokojení potřeb občanů Liberce v oblasti zimní i letní údržby komunikací a zeleně. Za velice důležité považuji úzkou spolupráci s vedením města Liberce, ale i pokračování spolupráce s významnými regionálními partnery a posilování důvěryhodnosti TSML,“ doplnil Ing. Šimoník, výkonný ředitel TSML a.s.

 

ZODPOVĚDNÁ OSOBA
Alžběta Folprechtová
Vztahy s veřejností
tel.: 604 299 507
email: folprechtova@tsml.cz
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Další novinky, které by Vás mohly zajímat