26.11.2019
Představenstvo společnosti Technické služby města Liberce a.s. (TSML) velmi rezolutně odmítá tvrzení zveřejněná na portále www.nasliberec.cz ve svém článku vydaném dne 25.11.2019 pod názvem…
více...
TSML soustředí svoji aktivitu na jarní úklid

V Liberci naplno probíhá jarní úklid, který začal 23. 3. 2016. Zaměstnanci TSML čistí nejen komunikace a chodníky, ale také veřejnou zeleň.

Středisko čištění města má na starosti úklid komunikací, chodníků a dalších prostranství města od posypového materiálu a jiných nečistot po zimním období.

Veškeré práce probíhají podle schváleného operačního plánu a jarní úklid by měl být ukončen nejpozději 31. 5. 2016. „Snahou zaměstnanců TSML je ukončit jarní úklid dříve. Prioritou je uklidit centrum města, ale také se snažíme vyjít vstříc požadavkům správců města kvůli plánovaným rekonstrukcím a opravám komunikací. V rámci ručního čištění jsme si v letošním roce vypomohli brigádníky a zaměstnanci z komunitních prací, kteří společně s našimi zaměstnanci provádí tyto práce,“ uvedl vedoucí střediska čištění města Ing. Malaník. 

Na středisku veřejné zeleně probíhají zmlazovací řezy keřů, frézování pařezů, sadové úpravy, přípravy květinových záhonů, ale také práce na městském mobiliáři a herních prvcích.

Po ukončení jarního úklidu přechází středisko čištění města na opakované strojní metení a mytí komunikací, zatímco středisko veřejné zeleně zahajuje sezónu seče.

 

ZODPOVĚDNÁ OSOBA
Alžběta Folprechtová
Vztahy s veřejností
tel.: 604 299 507
email: folprechtova@tsml.cz
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Další novinky, které by Vás mohly zajímat