26.11.2019
Představenstvo společnosti Technické služby města Liberce a.s. (TSML) velmi rezolutně odmítá tvrzení zveřejněná na portále www.nasliberec.cz ve svém článku vydaném dne 25.11.2019 pod názvem…
více...
TSML v roce 2015 ziskovou společností

Rok 2015 byl pro Technické služby města Liberce (TSML) rokem plných změn, ale také rokem velmi úspěšným. Důležité změny začaly již koncem roku 2014, kdy došlo k zásadní obměně TOP managementu.

V lednu 2015 bylo Radou města Liberce revokováno dřívější usnesení o prodeji společnosti. Vzhledem k tomuto rozhodnutí mohlo nové vedení TSML vytvořit rozvojovou strategii společnosti do následujících let.

Společnost začala investovat do obnovy zastaralé techniky a pořídila několik nových důležitých mechanismů pro svou činnost. Dále došlo k revizi interních procesů a postupné realizaci potřebných změn.

Provedené změny se odrazily i ve firemní kultuře a TSML se začaly více než v minulosti otevírat veřejnosti. V září se konal historicky první Den otevřených dveří TSML. Organizují se tiskové konference za účasti mnoha novinářů z krajských médií a společnost prostřednictvím těchto médií a svých webových stránek informuje občany o její činnosti pro město Liberec.

V druhé polovině roku 2015 proběhla ve společnosti Hloubková prověrka hospodaření, kterou si u svých městských společností zadalo město, jako majitel. Na základě závěrů této prověrky bylo mimo jiné zjištěno, že vedení společnosti realizuje správné kroky k jejímu dalšímu rozvoji a růstu. To je pravděpodobně i důvodem, proč Technické služby města Liberce po mnoha letech dosáhnou zisku. Potvrdilo se, že TSML jsou finančně zdravou společností, která může být pro město přínosem.

ZODPOVĚDNÁ OSOBA
Alžběta Folprechtová
Vztahy s veřejností
tel.: 604 299 507
email: folprechtova@tsml.cz
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Další novinky, které by Vás mohly zajímat