TSML | Aktuálně

Novinky

Plánované práce na tento týden (30. týden)

Tento týden je v plánu seč IT1 (uličky Staré město, dětská hřiště Blahoslavova a Americká, Ruská – park a centrum města), strojní seč IT2 (Františkov, Rochlice a Žitná) a ruční seč IT2 (průmyslová zóna Jih, Doubská, Františkov a Rochlice). V ulici Na Pískovně je v havarijním stavu topol, tudíž dojde k jeho pokácení. Dále jsou na programu úpravy profilů, odstraňování náletů, tvarování keřů, pletí keřových záhonů a růží, přihnojování letniček a dle potřeby také zálivka.

V tomto týdnu se bude pokládat obrusná vrstva v ulici Mařanova. V ulici V Horách budou probíhat zemní práce. Na Ještědu se bude tento týden opravovat opěrná zeď. V Ulici Charbinská byla nahlášená nefunkční uliční vpusť, kde dojde taktéž k její opravě. V ulicích Slunná, Severní, Jeseniova a Františkovská budou opravovány kaverny. Výspravy recyklátem proběhnou v ulicích Baltská a Klidná. V ulicích Jungmannova a Švermova pak výsprava bez výřezu. Naopak s výřezem budou spraveny ulice Průmyslová, Malátová a Domky.

Kropicí vozy vyjedou tento týden do Králova Háje a Pavlovic. Velký zametací stroj se bude držet programu 1/2 a také se zaměří na ulice Vřesová a Na Výběžku. Dle chodníkového opakovaného programu 1/5 (Pavlovice, Růžodol) vyjede malý zametací stroj a podle opakovaného programu 33 malý fekální vůz. Sběr komunálu proběhne na sídlištích Františkov, Gagarinova, Dobiášova a Žitná. Šintovat se bude Nad Sokolovnou, na Letné a v Jáchymovské. Chemickým postřikem budou ošetřeny ulice Železná, Barvířská, Široká, Papírové náměstí a náměstí doktora Edvarda Beneše. V ulicích Na Nivách a Vřesová bude probíhat likvidace náplav. Standardně dojde na sběr nedopalků a psích exkrementů.

I nadále sloužíme nonstop pohotovost BESIP Městské policie Liberec.