TSML | Aktuálně

Novinky

Práce v 15. týdnu

Zeleň

Středisko údržby veřejné zeleně se tento týden pustí do pravidelného úklidu ploch. Vzhledem k jarnímu počasí bude probíhat hrabání listí v ulicích Krejčího, Šimáčkova, Broumovská, U Močálu, Svojsíkova a Ruprechtická. Na plochách seče IT4 (Šumná, U Močálu, Hradební, Svatoplukova a Riegrova) se odstraní nálety.


Tento týden dojde také na výměnu písku v pískovištích a na realizaci náhradních výsadeb. Z důvodu rozšířených komunikací v ulicích Na Výběžku a Nezamyslova se bude upravovat zeleň. V ulici Jeřmanická se pokácí strom. Koncem týdne se opraví některé mobiliáře.


Úklid města

Zametací stroje vyjedou do horního Harcova, Lukášova, Vesce, Pavlovic a do ulice Polní. Fekální vůz pojede dle programů 22 (ul. Na Žižkově) a 12 (spodní Pavlovice). Naše uklízecí čety potkáte také na sídlištích Dobiášova, Žitná, Gagarinova, Františkov, Broumovská, Králův Háj, Kunratice a Doubí. Dále pak v částech města Liberec - Karlov pod Ještědem a Radčice.


Stavební práce

Během tohoto týdne je naplánovaná dodělávka schodiště v ulici Jabloňová. Ruční pokládka asfaltové směsi probíhá v 15. týdnu v ulicích 1. Máje, Na Bojišti, Vesecká, Písecká, Skokanská, Raspenavská, Na Skřivanech, Šrámkova, Na Zvonku a Ztracená.