TSML | Aktuálně

Novinky

Práce v 16. týdnu

Zeleň

V ulici Nová se středisko zeleně zaměří na úklid a štěpkování větví. Dále bude tento týden probíhat pravidelné pletí keřů, trvalkových a růžových záhonů a také je na programu pravidelný úklid ploch zeleně. Dále pokračuje výměna písku v pískovištích a opravy mobiliáře (koše). Řezy dle zadání správců budou probíhat v ulicích U struhy, Suldovského a na sídlišti Františkov.


Úklid města

Zametací stroje pokračují jako minulý týden do horního Harcova, Lukášova, Vesce, Pavlovic a do ulice Polní. Fekální vůz pojede dle programů 22 (ul. Na Žižkově) a 12 (spodní Pavlovice) a bude navazovat na program 16 (Liberec 1). Naše uklízecí čety potkáte také na sídlištích Dobiášova, Žitná, Gagarinova, Františkov, Broumovská, Králův Háj, Kunratice a Doubí. Dále pak v částech města Liberec - Karlov pod Ještědem a Radčice a v ulici Ke Hluboké.


Stavební práce

Tento týden se stále dodělává oprava schodiště v ulici Jabloňová. Ruční pokládka asfaltové směsi probíhá v ulicích Na Skřivanech a Na Zvonku. Větší opravy pokračují v ulici Ampérova a chystají se v ulicích Hostivítova a Bezová.