TSML | Aktuálně

Novinky

Veřejné osvětlení přechází na TSML, p. o.

V neděli 1. 8. 2021 přejde servisní služba veřejného osvětlení a světelných signalizací ze společnosti Eltodo Osvětlení, s. r. o. na naší společnost Technické služby města Liberec, p. o.
Veškeré poruchy bude možné hlásit prostřednictvím nepřetržité pohotovostní služby, jejíž kontakty naleznete níže. Zároveň na každém stožáru je uvedené označení (LB + 5 čísel), včetně telefonního kontaktu a QR kódu, kterým je možné vstoupit do webové aplikace, ve které nahlásíte poruchu. Vyjádření k existenci sítí veřejného osvětlení a světelných signalizačních zařízení bude řešeno stávajícím způsobem, tedy prostřednictvím webového portálu https://vyjadrenivo.liberec.cz.

Tímto zaručujeme, že služby budou stejně kvalitní a smluvní termíny pro odstranění poruchových stavů zůstanou prakticky stejné jako u stávající servisní organizace.

Objednávky na vytýčení kabelů veřejného osvětlení bude možné zasílat na emailovou adresu vytyceniVO@tsml.cz, ceník bude uvedený v průběhu následujících dnů na našich webových stránkách.

Pohotovostní služba:
Tel.:    730 158 058
Mail:   poruchyVO@tsml.cz