TSML | Aktuálně

Novinky

Plán prací - 16. týden

16. týden bude středisko údržby zeleně sekat v centru města, a to v okolí terminálu MHD, v ulicích Masarykova, Vítězná, v parku Přemyslova, Voroněžská, sídliště Rochlice, sídliště Gagarinova a v Horním Růžodole. Dále bude probíhat pravidelné pletí trvalek a keřů. Mýcení náletů, úprava profilů chodníků a vozovek, odstranění obrostů, kácení suchých dřevin aj. bude probíhat například v ulici Vlnařská.


Středisko údržby komunikací bude pracovat na opravách s výřezem v ulici Dr. Milady Horákové, Jeronýmova a Matoušova. Opravy bez výřezu čekají oblast Vesec a Doubí. Dále ulice 17. Listopadu, Mlýnská a Krejčího. Oprava uličních vpustí a šachet proběhne v ulicích Jáchymovská, V Horkách, Blahoslavova, Mladé Generace, Soukenné nám. a Ježkova. V ulici Lukášovská budeme opravovat propustek. V ulici Ječná budeme provádět opravu chodníku a odvodnění. A v Rumjancevově ulici budeme opravovat zábradlí.


Naše zametací vozy budou pokračovat v jarním úklidu v Horním a Dolním Hanychově, ve Vesci, Na Králově Háji nebo v Janově Dole. Dále probíhá úklid pytlů s komunálním odpadem a čištění uličních vpustí.