TSML | Aktuálně

Novinky

Plán prací - 17. týden

V tomto týdnu vyjede velký zametací stroj do Harcova, Králova Háje, Radčic, Ruprechtic, Vesce a do Doubí. Malý zametací stroj do Ruprechtic, Pavlovic, Nového Harcova a do Ruprechtic. Malý fekální vůz se bude nacházet na Novém městě. Valník s posádkou pak v Harcově, Rochlici, Ruprechticích, Radčicích, Doubí a na sídlištích Gagarinova, Františkov a Horní Kopečná. V prodloužené směně proběhne sběr pytlů s komunálním odpadem a každé úterý a čtvrtek oprava odpadkových košů.


Stavební práce jsou na tento týden naplánované následovně:

Otavská – figurace městské skládky

Kaplického – terénní úpravy

Aloisina výšina – oprava zdi

Ruprechtická – propad chodníku

Pražská – propad chodníku


Opravy komunikací bez výřezu proběhnou v ulicích Na Skřivanech, Družby, Balvínova, Pilínkovská, Olbrachtova, Chrastavská, U Soudu, Truhlářská, Durychova a Sousedská.


S výřezem se opraví ulice Svobody, Cidlinská, 17. listopadu, Vrchlického a Kubelíkova.


Středisko údržby veřejné zeleně se v tomto týdnu zaměří na výsadbu keřů a stromů ve městě, dále na ošetření aleje v ulicích Dlouhá a Jabloňová, kácení v ulicích Chelčického, Hanychovská, Na Bídě, Voroněžská a na letišti.


Seč bude probíhat v Ruprechticích u hřbitova, následně na sídlištích Gagarinova a v Rochlici, poté se středisko přesune na seč ke Kulturnímu domu a na Rybníček.


I nadále se tento týden provede pletí keřových skupin, pravidelný úklid ploch, závoz vybraných pískovišť a úprava dopadových ploch.