TSML | Aktuálně

Novinky

Plán prací - 19. týden

V 19. týdnu budeme zametat komunikace v Ostašově, Karlinkách, Machníně, Radčicích a Ruprechticích. Malým zametacím strojem se vyjede do Nového Harcova, do Rochlice, Králova Háje a na Perštýn. Fekální vůz se bude nacházet na Starém městě. Ruční úklid je naplánovaný tento týden v Horním Hanychově, v Pilínkově, Radčicích, v Doubí a na sídlišti Gagarinova. Již standardně probíhá v úterý a ve čtvrtek oprava odpadkových košů.


Pracovníci ze střediska na údržbu veřejné zeleně budou v tomto týdnu opravovat mobiliáře, provedou pravidelný úklid ploch, mulčování růžových a trvalkových záhonů borkou, seč v Rochlici, na Františkově, v průmyslové zóně a jejím okolí, ve Vesci a v centru města. Dále provedou pletí trvalek a keřů. V Olbrachtově ulici vysadí keře. Nezapomenou ani na dětská hřiště, kde pokračují v urovnávání dopadových ploch.


Opravy bez výřezu se tento týden provedou v ulicích: Houbařská, Krajinská, Budovcova, Kozinova, Lužická, Rajsova, Emy Destinové, Jestřábí, Ostřížová, Staškova, Radčická, Sáňkařská a Bánskobystrická.


Další stavební práce na tento týden jsou:

Ulice Olbrachtova – zabezpečení dvou schodišť
ulice Javorová x Údolní – předlažba kostek u šachty
ulice Jungmannova – oprava dvou UV
ulice Tolstého – oprava odvodnění krajnice
ulice Jeronýmova, Herbenova, Obchodní – oprava propadlé šachty
Mistrovský vrch – oprava dlažby
ulice Otavská – oprava městské skládky
ulice Kubelíkova – oprava komunikace s výřezem
ulice Vrchlického – oprava povrchu
ulice Jahodová, Výletní – oprava SV
ulice Košická – příprava stavby