TSML | Aktuálně

Novinky

Plán prací - 22. týden

V tomto týdnu se zaměříme na seč na Horní Kopečné, na sídlišti Broumovská, v Ruprechticích, ve Starých Pavlovicích, v Růžodole a v městských parcích. Seč s mulčováním provedeme na sídlišti Gagarinova a v ulici Lounská. Dále je naplánované tvarování zlatic, odstranění výmladků, obrostů, kůlování na mladých výsadbách (konkrétně na sídl. Gagarinova a Žitná) a v ulici Horská profil komunikace. V celém městě se provede postřik křídlatky herbicidem, pravidelný úklid ploch, pletí trvalek a keřů a zálivka dle potřeby.


Pracovníci, starající se o pořádek v našem městě, vyjedou velkým zametacím strojem do Janova Dolu, na Františkov, do centra města a na sídliště Dobiášova a Broumovská. Malým zametacím strojem pak na Kunratickou a pod nádraží. Kropicí se vyjede na třídu 1. máje. Velký fekální vůz se bude v tomto týdnu nacházet na Starém Městě, v Králově Háji a na Perštýně. Jednorázové ruční opravy se provedou v ulicích Šlikova a Tylova.


Běžné stavební práce jsou naplánované v ulicích: Severní, Obchodní, Ježkova, Nezvalova (oprava UV), Herbenova, Nezvalova (oprava šachty), Máchova, Borový vrch, Husova, Puškinova (oprava propadu), Stavební, Husitská (oprava povrchu), Třešňová (rekonstrukce schodiště), Otavská (figurace městské skládky).


Opravy komunikací bez výřezu se provedou v ulicích: Dr. M. Horákové x Poštovní náměstí, Košická, Holého, Česká, Kašparova, Školní, Na Výběžku, U Internátu, Dobrovského, Selská, Bendlova, Čížkova, Baarova.


Opravy komunikací s výřezem v ulicích: Sametová, Vlnařská, Plátenická, Kubelíkova, Vrchlického – park U Košků a u Tesca.