TSML | Aktuálně

Novinky

Práce v 18. týdnu

Tento týden budeme provádět stavební práce v ulicích Na Cvičišti, Sokolovská, Jiráskova, Široká a Sněhurčina. Ruční pokládka asfaltu bude probíhat v ulicích Hraběcí, Domky, Durychova, Puškinova, Erbenova, Rumjancevova, Švermova, Lužická a E. Destinové.  Opravy s výřezem se provedou v ulicích Na Bojišti, Švermova a Podzimní. V ulici Smrková se zpevní podkladní vrstva a následně se opraví povrch vozovky. V ulici Za Domovem opravujeme propustek.


Středisko údržby veřejné zeleně bude odstraňovat nálety na plochách seče IT4 (ul. Šumná, Svatoplukova, Riegrova). Vymění písek v pískovištích, opraví mobiliáře – koše, na Františkově provede řez keřů a seč. Zaměří se také na pravidelný úklid ploch zeleně.


Velké zametací stroje ze střediska čištění města vyjedou do Králova Háje, Horního a Dolního Hanychova. Malé zametací stroje vyjedou do Doubí, Vesce a Horního Hanychova. Velký fekální vůz se bude tento týden nacházet v Rochlici. V Lidových sadech, ve Starém Harcově, v Karlově a v Radčicích bude nasazen valník s posádkou. Již standardně se provede sběr komunálního odpadu, tento týden na sídlišti Dobiášova, v ulici Žitná a v Pavlovicích.