TSML | Aktuálně

Novinky

Práce ve 22. týdnu

V tomto týdnu budou probíhat stavební práce na Borovém vrchu, kde se opraví kaverny a obruby. Ruční balená bez výřezu se provede v ulicích Jánošíkova, Oldřichova, Polní, Husitská, Frýdlantská, U Soudu, Chatařská, Pod Sadem a U Potoka. S výřezem se budou opravovat sídliště Dobiášova, Olbrachtova a Broumovská, kde převážně dojde na opravu chodníků. Celý týden se bude zároveň intenzivně pracovat na opravě celé komunikace, včetně podkladů, v Nezamyslově ulici.


Práce spojené s úklidem města budou probíhat v Růžodole, v Hanychově, ve Vesci, u Globusu, v Harcově a v Doubí. Na všechny zmíněné trasy vyjede velký zametací stroj. Malý zametací stroj vyjede na kruhové objezdy, na Perštýn a na Staré Město. Na sídlišti Broumovská a dále Horní Kopečná se bude nacházet velký fekální vůz. Valníky s posádkou provedou šintování v Haškově ulici a v centru města, poté se zaměří na schody a podchody ve městě, nacházet se budou také v zónách Sever a Jih a sesbírají komunální odpad na sídlištích Dobiášova a Žitná.


Nezapomeneme ani na zeleň. Sekat se bude tento týden v centru města, v Nových Pavlovicích, na sídlišti Kunratická, v Růžodole I, v průmyslové zóně (Denso), v Horním Růžodole, v Hanychově a v Machníně. Dojde také na zálivku a pletí. I nadále probíhají pravidelné opravy mobiliáře (koše, lavičky).